پاکسازی بدن

نوشیدنی سبز برای لاغری

پاکسازی بدن - DETOX

Magic10 به روش علمی و با ترکیبی از سبزیجات ۱۰۰٪ ارگانیک و طبیعی برای حمایت و پاکسازی بدن ، تهیه و تولید شده. مکمل سبز Magic 10 به ما کمک میکنه تا بدن خود را با مواد مغذی، انواع ویتامینها و آنتی اکسیدانها که در آن بکار رفته، تصفیه و پاکسازی کنیم و سلامتی بدن خودمون رو تضمین کنیم.

چرا باید بدن خود را پاکسازی کنیم؟

پاکسازی بدن بطور اساسی توسط کبد، کلیه‌ها، ریه و پوست انجام میشه. این اعضا با هم کار می‌کنند تا مواد زائد و مضر را از بدن دفع کنن. نوشیدنی سبز magic10 عملکرد و سلامت این ارگانها رو افزایش میده. پاکسازی بدن موجب تقویت سیستم ایمنی بدن، کاهش میزان چربی،دفع سموم از بدن، بهبود عملکرد دستگاه گوارش، افزایش تمرکز ذهن، افزایش شادابی و نشاط پوست، تنظیم فرآیند خواب و افزایش سطح انرژی میشه.

مزایای پاکسازی بدن

Detox & Weight Loss

برنامه ۶ روزه پاکسازی بدن از سموم با Magic 10

Detox & Weight Loss

Magic10 Detox به شما کمک میکنه تا بدن خود را با مواد مغذی تغذیه و از نو پاکسازی کنید. شما میتونید به راحتی برنامه ۶ روزه پاکسازی بدن Magic10 Detox را دنبال کنید تا بهترین عادات تغذیه‌ای را شکل بدید و سلامتی خودتونو بهبود بخشید!

Magic10 بهترین و ساده‌ترین روش برای پاکسازی و بازگرداندن تعادل و طراوت به بدنتون است . پاکسازی  بدن با دیتاکس Magic10 که یک محصول کامل است، با هر نوع شیوه زندگی یا رژیم غذایی کاملاً هماهنگ است. هر صبح یک عدد آن را برای شش روز میل کنید تا بدن شما به این سیستم رژیمی عادت کنه.
پاکسازی بدن از سموم را هر ماه تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه خودتون برسید.

Magic10

مزایای پاکسازی بدن

چرا مکمل سبز با سایر آبمیوه‌ها تفاوت دارد؟

یکی از عوامل اصلی که Magic10 را از دیگر دیتاکس‌های موجود در بازار متمایز میکنه، ترکیب متعادل مواد مغذی آن است. هر ماده مورد استفاده در ترکیب Magic10 با هدف ارائه طیف گسترده‌ ای از فواید انتخاب شده که بدن شما به آن واکنش مثبت بده. از فیبر، کلسیم و کربوهیدرات برای انرژی پایدار، تا منیزیم، منگنز و پتاسیم برای بهبود عملکردهای بدنی که در این مکمل سبز به کار رفته.

وجه تمایز مکمل سبز Magic10 با سایر آبمیوه‌های سبز موجود بازار ایران در انتخاب دقیق سبزیجات، میوه‌های مقوی و فرمولاسیون خاص آن است. مکمل سبز مجیک ۱۰ حاوی مواد غنی و طبیعی است که باعث نوسازی، پاکسازی سیستم داخلی و بهبود عمومی بدن شما میشه.

نوشیدنی سبز برای لاغری